Рейтинг

вівторок, 7 червня 2011 р.

Третій тур Першості області з футболу

У суботу, 4 червня, відбулися ігри третього туру Першості області з футболу.
Олевській команді цього дня потрібно було їхати до сусіднього Новоград-Волинського району, щоб зустрітися з командою «Полісся» смт. Городниця. Проте, через ремонт на стадіоні, команда не мала змоги приймати олевчан, і за домовленістю матч відбувся в Олевську.

Гості з перших хвилин продемонстрували неабияку технічну підготовку та майстерність. Більшість гравців команди «Полісся» в минулому стали відомими гравцями області, тому нашим хлопцям важко було протистояти досвідченому супернику.
Про це говорить і невтішний рахунок на табло: на два сухі м’ячі в першому таймі олевчани відповіли лише одним в другому. Автором єдиного голу нашої команди став Ярослав Ласкавий, гравець команди «Атлетік» село Кам’янка. Рахунок 2-1 на користь гостей.

Наступний свій матч ФК «Олевськ» зіграє проти Володар-Волинського «Спартака». Орієнтовано матч відбудеться в Олевську на стадіоні «Колос» 12 червня о 16-00.
Про зміни у розкладі ми повідомимо Вам ближче до вихідних.